Descriere
Achzitionarea produselor alimentare pentru perioada 01.01.2023-31.03.2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Mingir
Codul fiscal/IDNO
1007601005693
Adresa
5345,
MOLDOVA,
s.Mingir,
Hînceşti,
pr Mingir
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.12.2022 13:21:16
Ultima modificare
23.12.2022 14:35:35
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
328,730.92
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -