Descriere
Закупка продуктов питания для учащихся на 1-ое полугодие 2023 года
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Fiodor Ianioglo s.Cioc-Maidan
Codul fiscal/IDNO
1011601000387
Adresa
3818,
МОЛДОВА,
с.Чок-Майдан,
АТО Гагаузия,
str.Cotovschi, 72, Cioc-Maidan, UTA Gagauzia, Republica Moldova
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.12.2022 13:17:29
Ultima modificare
23.12.2022 14:20:45
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
192,389.85
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -