Descriere
Servicii de mentenanță a utilajului tehnologic din blocul alimentar pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Cardiologie
Codul fiscal/IDNO
1003600150613
Adresa
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Testimitanu 29/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.12.2022 09:51:31
Ultima modificare
29.12.2022 13:42:59
MTender ID
Cod CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
40,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -