Descriere
Lucrări de întreținere a drumurilor publice pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Presedintele Raionului Riscani
Codul fiscal/IDNO
1007601009336
Adresa
5600,
MOLDOVA,
or.Rîşcani,
Rîşcani,
str.Independenței, 44
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.12.2022 21:11:51
Ultima modificare
23.01.2023 17:14:14
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
2,240,583.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -