Descriere
Produse alimentare I semestru a. 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL DE REABILITARE DE ZI PENTRU COPII CU DIZABILITATI, OR.CRIULENI
Codul fiscal/IDNO
1009601000245
Adresa
MD-4801,
MOLDOVA,
or.Criuleni,
Criuleni,
str. Stefan cel Mare, 31
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.12.2022 20:07:57
Ultima modificare
23.12.2022 10:39:11
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
153,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -