Descriere
Reabilitarea și consolidarea Centrului comunitar ”Poienița copilăriei” din satul Rediul Mare pentru dezvoltarea durabilă a localității
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Rediul Mare
Codul fiscal/IDNO
1007601006830
Adresa
5132,
MOLDOVA,
s.Rediul Mare (r-l Donduşeni),
Donduşeni,
Rediul Mare
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.12.2022 11:20:36
Ultima modificare
01.01.2023 12:50:41
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,666,363.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -