Descriere
Servicii de mentenanţă a S.I.A. e-Cancelaria și S.I.A HR
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Comisia Națională a Pieței Financiare
Codul fiscal/IDNO
1007601001293
Adresa
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 77
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Larisa Strună
Telefonul de contact
+373 22 859 534
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
22.12.2022 10:49:44
Ultima modificare
22.12.2022 10:56:07
MTender ID
Cod CPV
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
41,700.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -