Descriere
Lucrări de Reparatie partiala a Catedrei de Odontologie, paradontologie si patologie orala, bir.302, et.3, Clinica Stomatologica nr.1 din str. Toma Ciorba, 42
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Codul fiscal/IDNO
1007600000794
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.12.2022 16:02:26
Ultima modificare
21.12.2022 17:02:01
MTender ID
Cod CPV
45100000-8
-
Lucrări de pregătire a şantierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
86,014.07
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -