Descriere
Produse chimice (soluție pentru odorizarea gazului si amestecurilor gazoase pentru etalonare)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MOLDOVATRANSGAZ
Codul fiscal/IDNO
1003607010109
Adresa
5233,
МОЛДОВА,
с.Цариград,
Дрокия,
mun. Chișinău, str. Vadul lui Vodă, 155
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.12.2022 16:02:03
Ultima modificare
21.12.2022 16:02:03
MTender ID
Cod CPV
24100000-5
-
Газы
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
2,828,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -