Descriere
Rоbinеți din metal, racorduri, fitinguri
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MOLDOVATRANSGAZ
Codul fiscal/IDNO
1003607010109
Adresa
5233,
МОЛДОВА,
с.Цариград,
Дрокия,
mun. Chișinău, str. Vadul lui Vodă, 155
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.12.2022 15:45:53
Ultima modificare
16.02.2023 10:45:38
MTender ID
Cod CPV
42130000-9
-
Краны, вентили и аналогичные устройства
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
5,569,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -