Descriere
Servicii de asigurare a securității si ordinei publice pe teritoriul IMSP SCMF pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Ftiziopneumologie
Codul fiscal/IDNO
1003600152709
Adresa
MD-2048,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Grenoble 147
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Stoicev Tatiana
Telefonul de contact
+37369895255
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
21.12.2022 13:43:48
Ultima modificare
21.12.2022 13:48:47
MTender ID
Cod CPV
75200000-8
-
Prestări de servicii pentru comunitate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
185,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -