Descriere
Produse alimentare de panificație pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia municipala pentru protectia drepturilor copilului
Codul fiscal/IDNO
1007601009543
Adresa
MD2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Vlahuta, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.12.2022 12:52:13
Ultima modificare
23.12.2022 11:52:10
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
109,825.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2022 -
01 ianuarie 2022 -