Descriere
Lucrări de reparație a acoperișului Căminului studențesc nr. 1, din mun. Chișinău, str. Tighina nr. 2
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Universitatea de Stat din Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006600064263
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Alexe Mateevici 60
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.12.2022 12:26:19
Ultima modificare
17.02.2023 11:02:19
MTender ID
Cod CPV
45260000-7
-
Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
2,476,671.25
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -