Descriere
Produse agricole şi horticole
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Colonita
Codul fiscal/IDNO
1007601006689
Adresa
2082 Colonita,
MOLDOVA,
s.Coloniţa,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 21:22:53
Ultima modificare
20.12.2022 21:24:59
MTender ID
Cod CPV
03100000-2
-
Produse agricole şi horticole
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -