Descriere
Produse alimentare pentru IP LT M. Eminescu
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Toretic M. Eminescu
Codul fiscal/IDNO
1012601000225
Adresa
3801,
МОЛДОВА,
мун.Комрат,
АТО Гагаузия,
str. Suvorov 60
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 21:22:44
Ultima modificare
20.12.2022 21:45:20
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
590,121.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -