Descriere
Conservanti
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Colonita
Codul fiscal/IDNO
1007601006689
Adresa
2082 Colonita,
MOLDOVA,
s.Coloniţa,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 21:14:08
Ultima modificare
20.12.2022 21:16:07
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
100,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -