Descriere
procurarea tehnicii multifunctionale si a echipamentului pentru gestionarea seviciului de salubrizare,curatirea si dezapezirea drumurilor si intretinerea spatiilor verzi in comuna Baccealia raionul Causeni.a
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI BACCEALIA
Codul fiscal/IDNO
1007601003828
Adresa
4311,
MOLDOVA,
s.Baccealia,
Căuşeni,
Mihai Eminescu
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 18:39:14
Ultima modificare
20.12.2022 18:39:14
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,299,600.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -