Descriere
Reactive și consumabile de laborator pentru a.2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Bălți
Codul fiscal/IDNO
1003602150732
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. Decebal, 101
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Țaulean Igor
Telefonul de contact
+373/0231/58-708
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 18:35:31
Ultima modificare
20.12.2022 18:59:58
MTender ID
Cod CPV
33690000-3
-
Diverse medicamente
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
208,544.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -