Descriere
Produse alimentare pentru I jumătate a anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul teoretic N. Tretiacov
Codul fiscal/IDNO
1011601000446
Adresa
3805,
МОЛДОВА,
мун.Комрат,
АТО Гагаузия,
str. Lenin 144
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 17:52:26
Ultima modificare
20.12.2022 18:31:19
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
927,679.40
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -