Descriere
Servicii de furnizare a energiei electrice pentru instituțiile subordonate Primăriei or. Sîngerei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Singerei
Codul fiscal/IDNO
1007601002223
Adresa
MD-6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
str. Independentei, 124
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 16:27:41
Ultima modificare
09.01.2023 16:30:00
MTender ID
Cod CPV
65300000-6
-
Distribuţie de energie electrică şi servicii conexe
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
1,369,643.55
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -