Descriere
Fructe, legume şi produse conexe
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Plasament pentru Persoane Virstnice si Persoane cu Dizabilitati
Codul fiscal/IDNO
1007601001282
Adresa
MD-2070,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Valea Radiului, 16
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Stoiciu Cristina
Telefonul de contact
+37378739343
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 16:15:21
Ultima modificare
21.12.2022 17:49:36
MTender ID
Cod CPV
15300000-1
-
Fructe, legume şi produse conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
375,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -