Descriere
Закупка продовольственных товаров для подведомственных учреждений Примэрии села Томай АТО Гагаузия на первое полугодие 2023 года.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Примэрия села Томай, АТО Гагаузия
Codul fiscal/IDNO
1007601004423
Adresa
6116,
МОЛДОВА,
с.Томай (АТО Гагаузия),
АТО Гагаузия,
улица Ленина
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ф.П. Янак Примэрия села Томай
Telefonul de contact
029151440
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 16:13:08
Ultima modificare
21.12.2022 09:34:29
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
389,072.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -