Descriere
Pește congelat (semestrul I, anul 2023)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul raional Sîngerei
Codul fiscal/IDNO
1003602150743
Adresa
6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
Testimițeanu, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 16:05:19
Ultima modificare
20.12.2022 16:10:49
MTender ID
Cod CPV
03310000-5
-
Peşti, crustacee şi produse acvatice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
43,300.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -