Descriere
Servicii de colectare, transportare și tratare prin autoclavare a deșeurilor medicale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Policlinica de Stat
Codul fiscal/IDNO
1006601003924
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August 1989, nr.70
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 15:39:35
Ultima modificare
21.12.2022 00:26:38
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
32,250.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -