Descriere
Procurarea produselor alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Costesti
Codul fiscal/IDNO
1012620008743
Adresa
6813,
MOLDOVA,
s.Costeşti (r-l Ialoveni),
Ialoveni,
str. Petru Movila 2/2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 15:11:58
Ultima modificare
22.12.2022 09:58:26
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
249,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -