Descriere
Piese de schimb pentru servere și computere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Compania "Teleradio-Moldova"
Codul fiscal/IDNO
1004600050558
Adresa
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
strada Miorița 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 15:08:49
Ultima modificare
20.12.2022 17:55:26
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
217,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -