Descriere
Servicii de întreţinere şi de reparare a utilajului tehnologic (frigorific, plită electrică, Cazane, Fierbător, masină de tocat carne/ de spălat vase/ de taiat legume/ de spălat haine, tigaie electrică, etc…) pentru 31 instituţii de învăţământ subordonate DETS sectorul Ciocana
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia educatie, tineret şi sport sectorul Ciocana
Codul fiscal/IDNO
1007601009565
Adresa
2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleco Russo, 57
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Marian Elena Iațcu Rodica
Telefonul de contact
022499661
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 14:47:50
Ultima modificare
27.12.2022 12:15:08
MTender ID
Cod CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
616,666.70
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -