Descriere
Servicii de furnizare a energiei electrice pentru instituțiile subordonate Primăriei or. Sîngerei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Singerei
Codul fiscal/IDNO
1007601002223
Adresa
MD-6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
str. Independentei, 124
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 14:44:59
Ultima modificare
20.12.2022 14:44:59
MTender ID
Cod CPV
65300000-6
-
Distribuţie de energie electrică şi servicii conexe
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,984,155.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -