Descriere
Produse alimentare necesare bolnavilor de TBC caz nou şi readmis, pentru asigurarea tratamentului în condiții de ambulator la prezentarea tichetului cu sigiliu al IMSP care valorează suma de 53 lei/zi, pentru I simestru anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SR Floreşti
Codul fiscal/IDNO
1003607150140
Adresa
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
str.Ştefan cel Mare 77
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 13:14:44
Ultima modificare
20.12.2022 13:28:58
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
419,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -