Descriere
Oxigen medical pentru ianuarie-februarie 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul raional Orhei
Codul fiscal/IDNO
1003606150028
Adresa
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. C.Negruzzi 85
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
IMSP Spitalul raional Orhei
Telefonul de contact
078830509
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 10:36:00
Ultima modificare
26.12.2022 09:00:02
MTender ID
Cod CPV
24100000-5
-
Gaze
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
168,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -