Descriere
Produse petroliere pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
,,ÎS Nisporeni-Silva''
Codul fiscal/IDNO
1003609001899
Adresa
MD 6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
str.Toma Ciorbă 12
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 10:22:54
Ultima modificare
21.12.2022 10:14:54
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,241,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -