Descriere
Proiect de forare a sondei expluatabile pentru aprovizionare cu apa a c. Tartaul de Salcie,r-l Cahul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria c.Tartaul de Salcie
Codul fiscal/IDNO
1007601007594
Adresa
3931,
MOLDOVA,
s.Tartaul de Salcie,
Cahul,
Primăria c.Tartaul de Salcie
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Iurie Stoianov
Telefonul de contact
373-7879-8963
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 10:19:53
Ultima modificare
20.12.2022 10:19:53
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,044,563.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -