Descriere
Produse petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia educatie,cultura,tineret,sport si turizm Causeni
Codul fiscal/IDNO
1008601000927
Adresa
MD-4300,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
str.M.Eminescu 31
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 18:55:10
Ultima modificare
19.12.2022 19:06:47
MTender ID
Cod CPV
09130000-9
-
Petrol şi produse distilate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
495,190.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -