Descriere
Servicii de spălare și curățare ecologică a textilelor și altor articole de uz instituțional pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP ,,Spitalul raional Faleşti "
Codul fiscal/IDNO
1003602151120
Adresa
5901,
MOLDOVA,
or.Făleşti,
Făleşti,
Stefan cel Mare 36
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vorotneac Aliona
Telefonul de contact
0259-2-28-08
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 18:31:23
Ultima modificare
19.12.2022 18:31:23
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
440,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -