Descriere
procurare produselor alimentare I trimastru 2022a
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Гимназия им. М. Танасогло
Codul fiscal/IDNO
1011601000262
Adresa
3813,
МОЛДОВА,
с.Кирсова,
АТО Гагаузия,
ул.Ленина 198
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
М Танасогло гимназия
Telefonul de contact
029851347,029852447
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 17:51:46
Ultima modificare
20.12.2022 13:14:09
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
254,889.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -