Descriere
Закупка продуктов питания для функционирования детских садиков и центра спокойной старости с. Копчак
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s.Copceac
Codul fiscal/IDNO
1007601010747
Adresa
MD-6118,
МОЛДОВА,
с.Копчак (АТО Гагаузия),
АТО Гагаузия,
ул. Ленина 124
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Piotr Codjebas
Telefonul de contact
029450290- 78327501
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 17:40:48
Ultima modificare
27.12.2022 13:33:09
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,237,115.90
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -