Descriere
Legume proaspete și ouă de găină (semestrul I anul 2023)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul raional Sîngerei
Codul fiscal/IDNO
1003602150743
Adresa
6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
Testimițeanu, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 16:25:30
Ultima modificare
19.12.2022 16:30:07
MTender ID
Cod CPV
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
140,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -