Descriere
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Stefan Voda
Codul fiscal/IDNO
1007601006210
Adresa
MD 4201,
MOLDOVA,
or.Ştefan Vodă,
Ştefan Vodă,
str. Stefan cel Mare, 31
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 16:23:40
Ultima modificare
19.12.2022 21:14:30
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
282,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -