Descriere
DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul de Psihiatrie Orhei
Codul fiscal/IDNO
1003606150039
Adresa
0035,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str.Dubăsari nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 14:56:39
Ultima modificare
22.12.2022 14:49:25
MTender ID
Cod CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
456,829.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2023 -
01 decembrie 2023 -