Descriere
Întreținerea drumurilor publice locale din raionul Rezina pe perioada anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul raional Rezina
Codul fiscal/IDNO
1007601011412
Adresa
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Eudochia Crijanovschii
Telefonul de contact
068469040
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 14:37:54
Ultima modificare
29.12.2022 20:38:56
MTender ID
Cod CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,541,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -