Descriere
Servicii de realimentarea/regenerarea cartușelor de la imprimantele lazer și deservirea imprimantelor şi aparatelor multifuncționale și a tipografiei aflate în gestiunea Serviciului Tehnologii Informaționale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Tehnologii Informaționale al MAI
Codul fiscal/IDNO
1013601000521
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vasile Alecsandri nr.42
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Anastasia Caraivanova
Telefonul de contact
022 255 528
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 14:19:11
Ultima modificare
23.12.2022 11:26:39
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
315,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -