Descriere
Servicii de dezvoltare a unui sistem de raportare a participanților profesioniști la piața de capital
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Comisia Națională a Pieței Financiare
Codul fiscal/IDNO
1007601001293
Adresa
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 77
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Larisa Strună
Telefonul de contact
+373 22 859 534
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 14:07:08
Ultima modificare
28.12.2022 14:27:37
MTender ID
Cod CPV
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
583,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -