Descriere
Produse farmaceutice - Prezervative Extra Strong
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP UCIMP DS
Codul fiscal/IDNO
1009600018430
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
mun. Chişinău, sec. Buiucani, str. Ciorbă Toma, 18A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 13:30:55
Ultima modificare
21.12.2022 12:10:52
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
800,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -