Descriere
Produse alimentare pentru pacienții bolnavi de tuberculoză, an.2023(repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Ciocana
Codul fiscal/IDNO
1003600152743
Adresa
2052,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vadul lui Vodă,80
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 11:48:41
Ultima modificare
19.12.2022 12:54:50
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
600,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -