Descriere
Produse petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ISIS Silva-Centru din Ungheni
Codul fiscal/IDNO
1003609009851
Adresa
3603,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str.A.Cosmescu 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 11:33:53
Ultima modificare
19.12.2022 11:50:31
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
992,390.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -