Descriere
Продукты питания для учащихся на период январь-май месяцы 2023 г
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Gimnaziul S. Rudenco
Codul fiscal/IDNO
1011601000413
Adresa
5301,
МОЛДОВА,
г.Вулкэнешть (АТО Гагаузия),
АТО Гагаузия,
ул. Сов. армии, 57
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 11:21:13
Ultima modificare
19.12.2022 12:45:28
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
502,442.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -