Descriere
medicamentelor pentru anul 2023 (Reprtat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SR Floreşti
Codul fiscal/IDNO
1003607150140
Adresa
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
str.Ştefan cel Mare 77
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 09:57:56
Ultima modificare
24.12.2022 10:30:13
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
18,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -