Descriere
Продовольственные продукты для нужд теоретического лицея им. Д.Мавроди на I полугодие 2023 года
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul teoretic D.Mavrodi
Codul fiscal/IDNO
1011601000343
Adresa
3801,
МОЛДОВА,
мун.Комрат,
АТО Гагаузия,
Ostrovsci 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.12.2022 15:06:07
Ultima modificare
18.12.2022 15:06:07
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
402,205.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -