Descriere
Achiziționarea diverselor produse alimentare pu sem.I Anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Gratiesti
Codul fiscal/IDNO
1007601010219
Adresa
MD_2093,
MOLDOVA,
s.Grătieşti,
mun.Chişinău,
str.Stefan cel Mare 72
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.12.2022 18:20:49
Ultima modificare
19.12.2022 12:25:04
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
703,835.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -