Descriere
Reactive si consumabile de laborator pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP CS Ungheni
Codul fiscal/IDNO
1007609005817
Adresa
MD-3601,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str. Romana 27
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.12.2022 11:06:26
Ultima modificare
19.12.2022 19:26:46
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
670,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -